VE MUHTEŞEM GECE FENERBAHÇE GALATASARAY DERBİ MAÇ SONUCU VİDEO F

Bu heyecana yürek dayanmaz !
Ve işte o gün geldi, çattı...Dev derbi için sadece saatler kaldı...Bu heyecana yürek dayanmaz...
 
Şükrü Saracoğlu Stadı'nda bugün dünyanın 1 numaralı derbisi oynanacak. Bir yanda Fenerbahçe, diğer tarafta Galatasaray... Başka söze gerek var mı?

Futbolumuzun iki büyüğü F.Bahçe ve G.Saray bugün saat 19:00'da 358. randevuya çıkacak; Türkiye'de hayat duracak. İki takımın da tek düşüncesi galibiyet F.Bahçe, Kadıköy büyüsünü devam ettirerek lider Cimbom'a yaklaşmak, G.Saray ise hem aradaki farkı açmak hem de namağlup unvanını sürdürmek istiyor ..


FENERBAHÇE
Volkan
Lugano
Edu
Gökhan
R.Carlos
Aurelio
Selçuk
Deivid
Uğur
Alex
Semih

GALATASARAY
Orkun
Song
Servet
Uğur
Volkan
Barış
Mehmet T.
Sabri
Hakan B.
Arda
Nonda
(Ümit)

STAT: Şükrü Saracoğlu
HAVA DURUMU: Parçalı bulutlu 7 derece
YAYIN: Lig TV /Spor3
SAAT: 19.00

HAKEM: Fırat Aydınus

‘Karayoluyla gelin’ çağrısı

Emniyet yetkilileri, derbiyi izleyecek olan 2 bin 525 Galatasaray taraftarına, “Karayoluyla gelin” çağrısı yaptı. Emniyet yetkilileri, karayolunun daha emniyetli olduğunu bildirdi. 2 bin 525 Sarı-Kırmızılı taraftarın izleyeceği derbide, 3 bin 210’u emniyet yetkilisi, 350’si özel güvenlik olmak üzere toplam 3 bin 560 kişi görev yapacak. Bu arada tribünler tam 95 kamerayla takip edilecek ve herhangi bir olaya anında müdahale edilecek.

İki gözlemci Çelik-Güzel

Futbol Federasyonu, Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanacak derbiye iki eski hakemi gözlemci olarak atadı. Federasyondan yapılan açıklamaya göre, derbide gözlemci olarak MHK eski Başkanı Sabri Çelik ile Mevlüt Güzel görev yapacak. Ayrıca Haluk Gözen, Orhan Kaya Tok ve Necati Özkuşçu ise bu önemli derbiye federasyon temsilcisi olarak atandı.

Yorum Yaz
Arkadaşların Burada !
Arkadaşların Burada !